لاک ناخن استایکس شماره S57

خرید لاک ناخن استایکس شماره S57 

قیمت : 18200 تومان

برند : Styx

خرید پستی لاک ناخن استایکس شماره S57 

قیمت لاک ناخن استایکس شماره S57 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

لاک ناخن استایکس شماره S57

 

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

لاک STYX تولید شده در کمپانی FIABILA فرانسه با فرمولاسیونی بی نظیر موجب دوام و پوشش بسیار بالا، خشک شدن سریع و محافظت از ناخن می گردد. این لاک عاری از هرگونه مواد مضر فرم آلدهید و تولوئن بوده و در رنگ های متنوع و کیفیتی منحصر به فرد، زیبایی را برای دستان شما به ارمغان می آورد.
این محصول در شیشه های ۱۱ میلی لیتری عرضه می گردد.

شاید برای شما هم دغدغه شده باشد، زمانی که لاک می‌زنید تا مدت‌ها نمی‌توانید کاری انجام دهید و باید منتظر بمانید تا لاک روی ناخن شما خشک شود. اما اکثرا به دلیل کمبود زمان و یا طاقت نداشتن هم‌زمان و بلافاصله پس از لاک زدن، به کارهای روزمره ادامه می‌دهیم. این امر موجب می‌شود تا لاک به خوبی روی ناخن شما خشک نشود و حالت مناسبی به خود نمی‌گیرد. لاک ناخن شماره «S57» از محصولات برند استایکس است. ویژگی اصلی و مهم این لاک قابلیت خشک شدن سریع آن است. این امر موجب شده تا پس از لاک زدن در کوتاه‌ترین زمان ممکن لاک خشک شود و شما می‌توانید به کارهای خود ادامه دهید. این لاک به رنگ زیتونی است و رنگ آن موجب خاص‌تر شدن استایل شما می‌شود. این لاک پوشش‌دهی مناسبی دارد و با یکبار زدن کل ناخن شما را پوشش می‌دهد. مدت زمان ماندگاری این محصول بالا است و کیفیت مناسبی دارد. این لاک علاوه بر زیباتر کردن ناخن‌های شما موجب تقویت آن نیز می‌گردد.

 

تصاویر بیشتر

 

لاک ناخن استایکس شماره S57
لاک ناخن استایکس شماره S57

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

 

خرید لاک ناخن استایکس شماره S57 ارزان , لاک ناخن استایکس شماره S57 با قیمت ارزان , خرید Styx ارزان , Styx با قیمت ارزان , خرید پستی لاک ناخن استایکس شماره S57 ,خرید اینترنتی لاک ناخن استایکس شماره S57, خرید لاک ناخن استایکس شماره S57 با قیمت 18200 ,خرید لاک ناخن استایکس شماره S57 فقط 18200 ,خرید Styx لاک ناخن استایکس شماره S57 ,خرید Styx با قیمت 18200,kharid لاک ناخن استایکس شماره S57, gheymat لاک ناخن استایکس شماره S57  

مطالب مرتبط