لاک ناخن مای مدل Agate شماره 818

خرید لاک ناخن مای مدل Agate شماره 818 

قیمت : 12100 تومان

برند : MY

خرید پستی لاک ناخن مای مدل Agate شماره 818 

قیمت لاک ناخن مای مدل Agate شماره 818 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

لاک ناخن مای مدل Agate شماره 818

 

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

لاک‌های ناخن در دو نوع جامد و براق به بازار عرضه می‌شوند؛ لاک ناخن مای مدل «Agate» از نوع براق و از درخشانندگی فوق‌لعاده‌ای برخوردار است.

این لاک با نام «High Gloss» شناخته شده و همان‌طور که از نام انتخاب شده برای این محصول پیداست از درخشانندگی بسیار زیادی برخوردار است و جلوه‌ی دستانتان را دو چندان خواهد کرد. برند مای برسی را که برای این محصول در نظر گرفته است کمی پهن است و همین ویژگی باعث می‌شود که با یک‌بار زدن لاک تمام سطح ناخنتان را پوشش می‌دهد.

نکته‌ی دیگری که در رابطه با این سری از محصولات مای می‌توان مطرح کرد غلظت بسیار زیاد آن است و این موضوع نشانگر این است که دقیقا همان رنگی را روی ناخنتان نشان خواهد داد که به عینه می‌بیند. مای در تولیدات خود از رنگدانه‌های طبیعی استفاده کرده که باعث طبیعی جلوه‌دادن ناخن خواهد شد. در انتخاب لاک علاوه بر رنگ، سازگاری آن با رنگ پوست را نیز باید ملاک انتخاب قرار داد، همچنین می‌توان لاک را با آرایش و نوع پوشممان ست کرد. 

لاک مای سری «High Gloss» مدل « Agate» به شماره‌ی 818 و پایه رنگ سبز از ماندگاری طولانی‌مدتی برخوردار است که بعد از استفاده طولانی رنگ لاک مات نخواهد شد. خرید این لاک با توجه به قیمت خرید ایده‌آلی است.

 

تصاویر بیشتر

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

 

خرید لاک ناخن مای مدل Agate شماره 818 ارزان , لاک ناخن مای مدل Agate شماره 818 با قیمت ارزان , خرید MY ارزان , MY با قیمت ارزان , خرید پستی لاک ناخن مای مدل Agate شماره 818 ,خرید اینترنتی لاک ناخن مای مدل Agate شماره 818, خرید لاک ناخن مای مدل Agate شماره 818 با قیمت 12100 ,خرید لاک ناخن مای مدل Agate شماره 818 فقط 12100 ,خرید MY لاک ناخن مای مدل Agate شماره 818 ,خرید MY با قیمت 12100,kharid لاک ناخن مای مدل Agate شماره 818, gheymat لاک ناخن مای مدل Agate شماره 818  

مطالب مرتبط