لاک ناخن مای مدل chaffy شماره 813

خرید لاک ناخن مای مدل chaffy شماره 813 

قیمت : 10700 تومان

برند : MY

خرید پستی لاک ناخن مای مدل chaffy شماره 813 

قیمت لاک ناخن مای مدل chaffy شماره 813 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

لاک ناخن مای مدل chaffy شماره 813

 

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

لاک مای «My» مدل «Dotty» از نوع لاک‌های براق طرح‌دار است. این لاک در فرمولاسیون خود از رشته‌های مشکی وسفید استفاده کرده است و اعمال این نوع لاک روی لاک‌های رنگی زیبایی ناخن را دو چندان خواهد کرد.

این محصول در سری لاک‌ «High Gloss» قرار دارد و همان‌طور که از نام آن پیداست درخشانندگی و جلوه‌ی خاصی به ناخن خواهد داد. یکی از معیارهای کیفیت لاک علاوه بر ماندگاری سریع خشک شدن لاک روی ناخن خواهد بود. باید گفت این نوع لاک بعد از 30 ثانیه خشک خواهد شد و نگرانی شما را در رابطه با این موضوع رفع خواهد کرد. در انتخاب لاک علاوه بر رنگ، سازگاری آن با رنگ پوست را باید ملاک انتخاب قرار داد، همچنین می‌توان لاک را با آرایش و نوع پوشممان ست کرد. غلظت زیاد این نوع لاک نشانگر یکی دیگر از مزایای این محصول است چرا که دقیقا همان رنگی را روی دستتان نشان خواهد داد که به عینه می‌بینید. برسی که برای این محصول در نظر گرفته شده است کمی پهن است  همین موضوع باعث شده به راحتی مواد را در سطح ناخنتان پخش شود.

لاک ناخن مای مدل «Dotty» به شماره‌ی 813 و پایه رنگ سفید مشکی جهت طراحی کردن ناخن قابل استفاده خواهد بود. با توجه به کیفیت و نوع طرح‌دار بودن این نوع لاک خرید ایدده‌آلی خواهد بود.

 

تصاویر بیشتر

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

 

خرید لاک ناخن مای مدل chaffy شماره 813 ارزان , لاک ناخن مای مدل chaffy شماره 813 با قیمت ارزان , خرید MY ارزان , MY با قیمت ارزان , خرید پستی لاک ناخن مای مدل chaffy شماره 813 ,خرید اینترنتی لاک ناخن مای مدل chaffy شماره 813, خرید لاک ناخن مای مدل chaffy شماره 813 با قیمت 10700 ,خرید لاک ناخن مای مدل chaffy شماره 813 فقط 10700 ,خرید MY لاک ناخن مای مدل chaffy شماره 813 ,خرید MY با قیمت 10700,kharid لاک ناخن مای مدل chaffy شماره 813, gheymat لاک ناخن مای مدل chaffy شماره 813  

مطالب مرتبط