لاک ناخن مای مدل Nitid شماره 816

خرید لاک ناخن مای مدل Nitid شماره 816 

قیمت : 10700 تومان

برند : MY

خرید پستی لاک ناخن مای مدل Nitid شماره 816 

قیمت لاک ناخن مای مدل Nitid شماره 816 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

لاک ناخن مای مدل Nitid شماره 816

 

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

لاک ناخن شماره 816 مدل (Nitid) از برند «مای» (My) با 10 میلی‌لیتر حجم، پایه رنگ سفید دارد که درون آن دانه‌های اکلیل دارد که آن را درخشان و پرتلالو می‌کند. لاک مای محصول کشور ایران است و قابلیت خشک شدن سریع و ماندگاری بالا از ویژگی‌های بارز آن است.

لاک ناخن یکی از محصولاتی است که اکثر خانم‌ها از آن استفاده می‌کنند. لاک یک وسیله آرایشی برای زینت دادن به دست‌ها و ناخن‌ها است. طیف رنگ لا‌ک‌ها آن‌قدر وسیع است که برای سلایق مختلف، رنگ وجود دارد. اگر پوستی گندمی و رو به تیره دارید، بهتر است از لاک‌هایی با رنگ روشن و اگر پوستی روشن و شفاف دارید پیشنهاد می‌شود از لاک‌هایی با زمینه تیره استفاده کنید؛ البته بهتر است بدانید که استفاده از رنگ لاک‌ها محدودیتی ندارد و صرفاً در حد پیشنهاد است. در اصل باید لاکی را انتخاب کنید که دستان شما را زیباتر می‌کند و پایه رنگ آن که تیره باشد یا روشن تفاوتی ندارد. لاک مناسب لاکی است که پس از استفاده زود خشک شود و تا طولانی‌ترین زمان ممکن روی ناخن‌های شما باقی بماند، در اثر شست‌وشو با آب به‌آسانی پاک نشود اما درعین‌حال موقع پاک کردن از روی ناخن با مواد پاک کننده مثل استون یا لاک پاک کن، سخت پاک نشوند.

لاک شماره 816 مدل Nitid از برند مای را هم می‌توان به‌تنهایی و هم به‌عنوان لاک پایه مورد استفاده قرار داد. حتی می‌توانید لاکی روشن و مات را روی ناخن خود بزنید و از 816 مای برای تزئین روی آن استفاده کنید.

 

تصاویر بیشتر

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

 

خرید لاک ناخن مای مدل Nitid شماره 816 ارزان , لاک ناخن مای مدل Nitid شماره 816 با قیمت ارزان , خرید MY ارزان , MY با قیمت ارزان , خرید پستی لاک ناخن مای مدل Nitid شماره 816 ,خرید اینترنتی لاک ناخن مای مدل Nitid شماره 816, خرید لاک ناخن مای مدل Nitid شماره 816 با قیمت 10700 ,خرید لاک ناخن مای مدل Nitid شماره 816 فقط 10700 ,خرید MY لاک ناخن مای مدل Nitid شماره 816 ,خرید MY با قیمت 10700,kharid لاک ناخن مای مدل Nitid شماره 816, gheymat لاک ناخن مای مدل Nitid شماره 816  

مطالب مرتبط