پن مایع کلینیک مدل AHA Lightening حجم 210 میلی لیتر

خرید پن مایع کلینیک مدل AHA Lightening حجم 210 میلی لیتر 

قیمت : 43000 تومان

برند : Clinique

خرید پستی پن مایع کلینیک مدل AHA Lightening حجم 210 میلی لیتر 

قیمت پن مایع کلینیک مدل AHA Lightening حجم 210 میلی لیتر 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

پن مایع  کلینیک مدل AHA Lightening حجم 210 میلی لیتر

 

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

این کمپلکس در واقع ترکیبی از چهار گیاه موثر در روشن کنندگی و سفید کنندگی پوست شامل: شیرین بیان، بیربری، لیمو و بلک بری می باشد. مواد موثر این کمپلکس را می توان به دو بخش عمده Glycyrrhetinic Acid بعنوان روشن کننده، آنتی اکسیدان و التیام بخش و Arbutin بعنوان سفید کننده و محرک متابولیسم سلولی تقسیم بندی کرد.
ترکیبی از گلایکولیک، لاکتیک، تارتریک و مالیک اسید است که بعنوان اسید های میوه ای یا آلفا هیدروکسی اسید (AHA) شناخته می شوند. این ترکیب با اثر کراتولیتیک باعث ریزش سلولهای مرده سطح پوست می شود و همزمان فعال کننده تکثیر سلولی نیز می باشد در نتیجه پوست ظاهر مرطوب تر و جوان تر بخود می گیرد.
عصاره گریپ فروت بعنوان روشن کننده در جاهایی که پوست در اثر خستگی و استرس دچار مشکلات و عوارضی شده است. این ماده به تجدید ساختار سلولی و برطرف کردن لک کمک می کند.
ترکیب گیاهی موثر در درمان التهابات پوستی می باشد. عصاره بلو دیسی در کاهش تولید واسط های شیمیایی موثر در ایجاد التهاب، که در فیبروبلاست ها در اثر مواجهه با UV (اشعه ماوراء بنفش) ایجاد می شوند، نقش بسیار مهمی ایفا می کند. بنابراین این عصاره بعنوان التیام بخش و ضد قرمزی و ضد حساسیت نقش مهمی در این محصول دارد.

 

تصاویر بیشتر

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

 

مطالب مرتبط