http://telex-image.com/?p=32

http://telex-image.com/?p=32

اخبار اقتصادی

تلکس ایران

برای صورتهای غیر بانکی، پرداخت صورت می تواند یک سردرد باشد. تصور کنید که مجبور باشید ساعت ها به صورت فرد صبر کنید تا آب و برق را پرداخت کنید. این در بعضی کشورها، مخصوصا در سراسر جهان در حال توسعه، رایج است.

حتی اکثریت افرادی که از بانک ها استفاده می کنند، ناامیدی هایی را به حساب می آورند که از هزینه های دیر یا عدم شفافیت برخوردارند. Blockchain همراه با cryptocurrency به عنوان یک راه حل قوی برای این مشکلات به نظر می رسد.

Treon یک پروژه جدید cryptocurrency است که هدف آن تغییر دنیای صورتحسابهای برق است و یک راه حل ساده برای بانک های غیر بانکی و بانکی است.

مشکلات برای بانکدارها و بانکدارها

برای مشتریان بدون بانک، پرداخت ها دشوار است. بدون رمزنگاری، آنها قادر به استفاده از یک برنامه پرداخت یا سرویس بانک آنلاین برای پرداخت این صورتحساب نیستند. مشتریان همچنین ممکن است گزینه ای برای فعال کردن پرداخت های خودکار تکراری را نداشته باشند، و از آنها خواسته شده تا هر زمان که بخواهند به موقع پرداخت شوند.

با استفاده از نرم افزار موبایل Treon ، با اکسچنج TXO مبتنی بر Ethereum خود، مشتریان بدون مشتری در حال حاضر روش آسانتری را برای پرداخت هزینه های آب و برق به صورت دیجیتالی به همراه قراردادهای هوشمند ارائه می کنند که پرداخت های مرتب و مداوم را بدون نیاز به بانک انجام می دهند.

مشتريان بانكي با چالش هاي زيادي روبرو نمي شوند بلكه با عدم وضوح مواجه مي شوند. به عنوان مثال، مشتری ممکن است قادر به اندازه گیری لایحه برق خود تا پایان ماه باشد، و این موضوع برای ارزیابی میزان استفاده از آنها و هزینه آن ها دشوار است.

مشتریان ممکن است در صورتی که فراموش کنند که زمان پرداخت را فراموش کنند، ممکن است با هزینه دیرینه مواجه شوند. در واقع، Forbes قبلا گزارش داده است که یک تا سه آمریکایی با یک پرونده اعتباری برای عدم پرداخت یک لایحه گزارش شده است. این می تواند منجر به مسائلی از جمله کاهش نمرات اعتباری شود که باعث می شود تا وام یا کارت اعتباری با نرخ های مطلوب تضمین شود.

با استفاده از فن آوری بلوچین، که به عنوان یک دفترچه ای از فعالیت های عمومی و شفاف عمل می کند، Treon به راحتی این مشکلات را برای مشتریان حل می کند و همچنین اطمینان می دهد که پرداخت های ایمن، به موقع و ایمن.

علاوه بر این، برخی از مشتریان ممکن است نیاز به پرداخت سه یا چهار شرکت جداگانه برای آب، برق و صورتحساب مخابرات داشته باشند. برای غلبه بر این مانع، اکوسیستم ترون یک راه حل پرداخت یک مرحله ای را ارائه می دهد.

مشارکت تلفن همراه

تحقیق انجام شده توسط بانک جهانی نشان داد که در میان نزدیک به دو میلیارد نفر از بزرگسالان که باقی نمی مانند، دو سوم از آنها یک تلفن همراه دارند که می توانند به آنها دسترسی داشته باشند.

پلت فرم Treon موقعیتی است که از این وضعیت با استفاده از امکان دادن مشتریان به پرداخت صورتحساب مربوط به ابزارهای خود از تقریبا هر جا و در هر زمان، ارائه آزادی و راحتی برای مشتریان

اطلاعات بیشتر در مورد Treon اینجا را کلیک کنید

بازار دست نخورده

فرصت واقعی برای ترن نهفته است در بر خوردن تقسیم بین شرکت های بدون بانکداری و خدمات به کشورهای در حال توسعه در کشورهای آفریقایی، آمریکای جنوبی و خاورمیانه.

هنگامی که فاکتور در تجربه تیم در این مناطق، ارتباط با بازیکنان کلیدی صنعت و verticals بازار مانند برق، آب و گاز – Treon می تواند به خوبی باز کردن بازار است که نشان می دهد تعداد بالقوه رشد در تریلیون دلار است.

واضح است که آینده برای اکوسیستم cryptocurrency امیدوار است و حتی زمانی که بسیاری از مردم شروع به کشف پتانسیل گسترده ای از بلوک چینی نکنند، حتا آن را آغاز نکرده اند.

دنبال Treon در تلگرام و یا اشتراک به لیست سفید خود اینجا برای به روز رسانی و اطلاعات بیشتر

اخبار داغ

اخبار ایران

خبر

اخبار

اخبار روز

اخبار جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.